NNC Logo
NNC Logo
NNC NANOCZĄSTECZKOWY NAWILŻACZ CIAŁA

NNC NANOMOLECULAR BODY HYDRATOR

Innovative, patented Technology

as the only one in the world, allows you to break up oil particles into nanoparticles, which in combined with water, they are transformed into microemulsion.

Jak działa NNC

Jak to działa?

NNC, czyli Nanocząsteczkowy Nawilżacz Ciała, to innowacyjna, opatentowana technologia, która pozwala połączyć wodę z olejem, co w naturalnych warunkach jest niemożliwe: olej zawsze będzie oddzielał się od wody i unosił na jej powierzchni.

Cały sekret tkwi w budowie urządzenia, gdzie olej zassany do specjalnej komory z wodą, zostaje rozbity na nanocząsteczki. Proces ten zastępuje najdroższe procesy chemiczne mające na celu połączenie tych dwóch substancji!

NNC jest stale podpięte pod baterię prysznicową, a działanie urządzenia w każdej chwili można włączyć lub wyłączyć jednym ruchem ręki!

Dowiedz się więcej
Głębokie nawilżanie NNC

Głębokie nawilżanie

Efekt wnikania w skórę wytworzonej mikroemulsji, porównywalny jest z działaniem lasera frakcyjnego, mezoterapii iniekcyjnej i jest skuteczniejszy od elektroporacji, czyli mezoterapii bezigłowej!

Zaserwuj swojej skórze zastrzyk witamin wlewając do NNC swoje ulubione oleje i witaminy!

NNC naskórek
NNC Cząsteczki oleju

Cząsteczki oleju oraz wszelkich kremów są zbyt duże, aby wniknąć przez kanaliki wodne naskórka w skórę właściwą.

NNC Mikroemulsja

Mikroemulsja bez problemu pokonuje wąskie kanaliki wodne w naskórku, aby dostać się do skóry właściwej!

Dowiedz się więcej
NNC Cofnij czas

COFNIJ CZAS!

Dzięki głębokiej penetracji skóry przez substancje odżywcze zawarte w mikroemulsji, cofniesz oznaki starzenia. Skóra stanie się niesamowicie gładka i napięta!

NNC pozwala na fragmentację kwasu hialuronowego - stosowanego w terapii anty-aging do wypełniania zmarszczek i modelowania konturów twarzy. Teraz możesz go dostarczyć do najgłębszych warstw skóry bez konieczności wprowadzania igły!

Dowiedz się więcej

Koniec z problemami skórnymi

Dzięki indywidualnemu składzie mikroemulsji możesz skutecznie walczyć z najróżniejszymi problemami skórnymi, takimi jak: trądzik, AZS, łuszczyca i wiele innych!

Odpowiednio sporządzona mikroemulsja pozwoli również spłycić blizny, zlikwidować rozstępy, zaleczyć suche i popękane miejsca, usunąć przebarwienia, złagodzić ból, a nawet pozbyć się cellulitu!

Zobacz efekty przed/po
NNC Nigdy więcej CHEMII!

Nigdy więcej CHEMII!

Dzięki użyciu wyłącznie naturalnych substancji - możesz na ZAWSZE pożegnać się z chemią do mycia twarzy i ciała!

Delikatna pielęgnacja i walka z brudem

Mikroemulsja jest tak delikatna, że idealnie nadaje się nawet dla bardzo wrażliwej skóry noworodków.

Nie tylko idealnie nawilży i odżywi najgłębsze warstwy skóry, ale również doskonale ją oczyszci! Mikroemulsja działa podobnie do płynu micelarnego, który radzi sobie z największymi zabrudzeniami o wiele lepiej od specjalnych środków myjących. W przeciwieństwie do olejków, NIE POZOSTAWIA tłustego filmu na skórze.

Dowiedz się więcej
NNC Włóż w skórę witaminy!

Stwórz swój własny kosmetyk

Włóż w skórę witaminy!

Stwórz swój własny kosmetyk.

Wlej do specjalnego dozownika NNC swój ulubiony olej, a jeśli lubisz eksperymenty - dodaj do niego witaminy, które jeszcze lepiej zadziałają na Twoją skórę.

Dowiedz się więcej

Aktywna pianka ziołowa NNC ®

Zmieszaj w piankowym dozowniku Ekstrakt ziołowy NNC z mikroemulsją, aby jeszcze skuteczniej oczyszczać i nawilżać skórę. Aktywna pianka idealnie sprawdzi się też w roli szamponu, pianki do golenia, czy płynu dezynfekującego ręce.

Dowiedz się więcej
Kup teraz zestaw NNC