COFNIJ CZAS! Hialuronowa mikstura młodości

Stwórz miksturę młodości wlewając do dozownika kwas hialuronowy, smoczą krew, astaksantynę lub wszystko na raz!


NNC pozwala na fragmentację kwasu hialuronowego, dzięki czemu możesz go dostarczyć do najgłębszych warstw skóry bez konieczności wprowadzania igły!

Kwas hialuronowy mocno nawilża i wygładza skórę, wzmacnia jej właściwości ochronne i obronne oraz sprawia, że skóra jest świeża i napięta, a zmarszczki mniej widoczne.


Smocza krew, żywica pozyskiwana z soków drzewa o tej samej nazwie, ma niepowtarzalne właściwości regenerujące i jako jedyna substancja na świecie zwiększa o 40% ilość fibroblastów w skórze właściwej! Doskonale poprawia elastyczność skóry oraz likwiduje zmarszczki. Sprawia, że skóra jest rozjaśniona, ożywiona oraz ukojona.

W smoczej krwi występują alkaloidy, przede wszystkim taspina, której najważniejszą zaletą jest przyspieszanie procesu gojenia się owrzodzeń i ran (działanie przeciwzapalne), a także działanie przeciwbólowe. Ponadto alkaloidy pobudzają produkcję kolagenu, którego niedobór przyczynia się do powstania zmarszczek. Często stosuje się ją do wsparcia walki z grzybicą, opryszczką oraz innymi chorobami skóry. Zawarta w smoczej krwi dimetylocedruzyna i diterpeny cechują się działaniem regeneracyjnym, przeciwzapalnym i antybakteryjnym.


Astaksantynadziała 6000 razy silniej, niż wit C. Pochodzący z mikro alg karotenoid to najsilniejszy znany w przyrodzie naturalny przeciwutleniacz. Działa silnie odmładzająco: przyspiesza regenerację naskórka, wychwytuje wolne rodniki, zmniejsza przebarwienia, likwiduje oznaki starzenia, poprawia koloryt, elastyczność i gładkość skóry oraz poziom jej nawodnienia. Zapobiega degradacji kolagenu i tworzeniu się zmarszczek będących skutkiem wystawienia na działanie promieni UV. Zmniejsza obrzęki, działa przeciwzapalnie, zmniejsza ból spowodowany artretyzmem i chorobami stawów.


Dzięki NNC powyższe substancje rozbijesz do postaci nanocząsteczek, które głęboko wnikną w Twoją skórę bez konieczności stosowania igieł, lasera frakcyjnego, czy elektroporacji!