Akwaporyny

Kanaliki wodne, czyli tzw Akwaporyny to integralne białka błonowe, które tworzą kanały, uczestniczące w procesie transportu wody (a także niektórych innych cząsteczek o podobnych rozmiarach, np. glicerolu) przez półprzepuszczalne błony komórek organizmów żywych.

NNC pozwala rozbić duże cząsteczki oleju lub innych substancji do ich nanopostaci, dzięki czemu przedostają się głęboko w skórę korzystając z wyżej wspomnianych akwaporyn!

Zabiegi transportujące substancje do skóry właściwej porównywalne do działania mikroemulsji NNC

Laser frakcyjny Co2 to laser światłowodowy zbudowany z włókna szklanego, wytwarzający strumień impulsów o mikroskopijnej średnicy, rozrzucanych równomiernie po skórze głowicą skanującą.

Laser "dziurkuje" skórę tysiącami mikroskopijnych kolumn, pozostawiając wokół "studni oparzeń" siateczkę utworzoną z wysp zdrowej, nieuszkodzonej skóry. Zabieg jest bolesny i wymaga znieczulenia, powoduje obrzęk i konieczne są jego powtórzenia.

Poprawa jakości skóry następuje dopiero po kilku dniach od zabiegu.

Średni koszt 4 zabiegów laserem frakcyjnym na całe ciało to aż 10000 PLN!

Mezoterapia iniekcyjna, czyli mikroigłowa polega na odpowiednio głębokim, intensywnym i bardzo gęstym nakłuwaniu okolic twarzy lub innych części ciała, które chcemy poddać przebudowie. Podczas jednej sesji zabiegowej powstają setki tysięcy malutkich nakłuć. Prowokuje to kontrolowany stan zapalny, który wywołuje intensywne zaczerwienienie i delikatne opuchnięcie skóry.

Mezoterapia ma też wiele przeciwskazań w przeciwieństwie do NNC!

Średni koszt pojedyńczego zabiegu mezoterapii mikroigłowej na całe ciało to aż 2000 PLN.

Elektroporacja, inaczej mezoterapia bezigłowa polega na otwarciu przegród międzykomórkowych umożliwiających wprowadzenie dużych cząstek preparatów aktywnych przy pomocy zmiennych impulsów prądu wgłąb naskórka.

Elektroporacja ma wiele przeciwskazań w przeciwieństwie do NNC!

Średni koszt pojedynczego zabiegu elektroporacji na całe ciało to aż 1500 PLN.


NNC, mając tą samą efektywność, zapewnia niezliczoną ilość zabiegów tylko przy jednorazowym koszcie!

Dodatkowo zabiegi z NNC są bezbolesne, nie uszkadzają skóry i przeznaczone są dla każdego , a efekty widać natychmiast!