Budowa i działanie NNC

Znajdujący się w dozowniku olej (lub inna substancja), dzięki podciśnieniu w wysokości 0,8 Bar (gdzie w przyrodzie granicznym jest 1 Bar), zostaje zassany przez kapilarną dyszę dozownika prosto do komory mieszania w samym centrum urządzenia. Składający się na nią zestaw mosiężnej komory wirowej i dyszy, prowadnicy perłowej, nanosprężyny dociskowej oraz szklanej nanoperły - odpowiadają za najważniejszą część całego procesu tworzenia mikroemulsji.

We wspomnianej komorze, dzięki siłom Van der Waalsa (siłom wiążącym atomy i cząsteczki - inne niż wiązania chemiczne) i obrotom na poziomie 100tys/min., olej zostaje rozbity do postaci nanocząstek, które natychmiast zostają wymieszane z wodą na poziomie molekularnym. Otrzymana w ten sposób „mikstura” wydostaje się na zewnątrz przez słuchawkę prysznicową.

W każdym momencie, odchylając bądź dociskając regulator poboru oleju, możemy zatrzymać lub uruchomić działanie NNC.NNC pasuje do większości baterii prysznicowych i wannowych - różni się od siebie jedynie sposób montażu urządzenia.

Mosiężna komora wirowa Van der Waalsa

Zastosowana w urządzeniu komora wirowa, dzięki siłom Van der Waalsa, osiąga prędkości wirowe na poziomie 100tys. obrotów na minutę!

Siły te pozwalają na wiązania atomów i cząsteczek (poprzez oddziaływania między dipolem trwałym a wzbudzonym) oraz na uwolnienie wody od gazów, dzięki czemu rozwija się pełna moc wiązania i woda absorbuje olej lub inny dowolny płyn.


Mniejsze zużycie wody!

Budowa urządzenia pozwala na oszczędność zużycia wody aż 50%!

Konserwacja i czyszczenie urządzenia.

[Proszę koniecznie WŁĄCZYĆ NAPISY]